Webové Stránky LEVNĚ - České Budějovice

Reference

Webové prezentace, katalogy a aplikace, které jsem dělal od roku 2014.

 Low-Carb-Cb.cz
Low-Carb-Cb.cz

Responsivní prezentace firmy zabývající se výrobou a rozvozem nízkokalorických Low Carb jídel. Součástí prezentace je aplikace na vytvoření jídelního lístku.

Copygrafia.cz
Copygrafia.cz

Responsivní webová prezentace firmy na prodej a servis kancelářské techniky. Součástí prezentace je webový katalog tiskáren.

Sb-maso.cz
Sb-maso.cz

Responsivní webová prezentace firmy která se zabývá zpracováním masa. Součástí prezentace je kontaktní a objednávkový formulář.

Dockner.cz
Dockner.cz

Responsivní webová prezentace s odkazem na e-shop firmy prodávající vína z Rakouska. Součástí prezentace je jednoduchá administrace.

Proplyncb.cz
Proplyncb.cz

Responsivní webová prezentace firmy zabývající se energetickýma projekty. Součástí prezentace je jednoduchá administrace a kontaktní formulář.

Chotekgroup.cz
Chotekgroup.cz

Webový katalog průmyslových lepidel vytvořený v HTML a JavaScript.

Autopristresky.cz
Autopristresky.cz

Responsivní webová prezentace firmy zabývající se výrobou přístřešků pro auta. K webové prezentaci je vytvořena jednoduchá administrace.

Salongabriela-cb.cz
Salongabriela-cb.cz

Responsivní webová prezentace kosmetického salonu zaměřené na kosmetické, kadeřnické a na péči o nohy.

Kolibarusida.cz
Kolibarusida.cz

Webová prezentace s nápojovým a jídelním lístkem podzemního baru v Českých Budějovicích. Prezentace je vytvořena v redakčním systému InPage.

Vyroba-levnych-banneru.cz
Vyroba-levnych-banneru.cz

Responsivní webová prezentace firmy zabývající se výrobou reklamních bannerů. Součástí prezentace je kalkulátor cen, administrace s možností objednání.

Louckymlyn.cz
Louckymlyn.cz

Webová prezentace k ubytování v nejstarším mlýně na Moravě - Loucký mlýn. Součástí prezentace je referenční a rezervační formulář.

Ratanstudio.cz
Ratanstudio.cz

Responsivní webová prezentace s katalogy nábytku a bytových doplňků. Součástí webového katalogu je i možnost objednání produktů, kontaktní formulář.

Heroes4league.clanweb.eu
Heroes4league.clanweb.eu

Webová stránka s aplikací na přidávání záznamu her Heroes IV. Diskuzní fórum, turnaje, výpočet koeficientu dle úspěšnosti hráče.

Pedikura-marcela.hys.cz
Pedikura-marcela.hys.cz

Webová prezentace kosmetického salonu zaměřeného na pedikérské služby.„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich